reklam
reklam

SON DAKİKA

SanalGazeteci.Net
reklam
Aysun ÇELİKLER

Aşkla, Şevkle Kutlu Yürüyüşte 3 Yıl

Aşkla, Şevkle Kutlu Yürüyüşte 3 Yıl
Bu haber 18 Ocak 2018 - 15:13 'de eklendi ve 8.642 views kez görüntülendi.
Dijital Baskı

Sevgili Dava Arkadaşlarım,

Oldukça heyecanlıyız , son derece gururluyuz..  Ak Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı olarak bayrağı devralmanın üçüncü yılının onurunu yaşıyoruz.

“Aşkla, Şevkle Kutlu Yürüyüşte 3 Yıl” bizler için çok büyük önem taşıyor.  Üç yıl önce bugün Yol arkadaşlarımla birlikte Ak Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı görevini büyük bir heyecanla devraldık.

“Sizlerle her zaman Birlik olduk ,Dirlik olduk, El Ele verdik”

Görev yaptığımız bu üç yılda  hem bizler hem ülkemiz açısından önemli olaylaryaşandı. Bazen ağladık bazen de  güldük, ülkemiz için milletimiz için bedeller ödedik ,şehitler verdik.

Siz değerli dava arkadaşlarımla birlikte ülkemizin kaderini etkileyen her gelişmede birlik olduk, dirlik olduk  ve el ele verip hep beraber tüm zorluklara göğüs gerdik.

Bu şerefli görevin gereklerini yerine getirirken asla bu koltuklardan güç almadık. Vatan millet sevdasıyla , Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilçemiz ve ülkemiz için gecemizi gündüzümüze kattık.

“Durmadan ,yılmadan hizmet çıtasını hep daha yukarılara  taşıma gayreti içinde olduk”

Değerli arkadaşlarım bugün yaşananlara hep birlikte şahit oluyor hatta  yeni önem tarihini beraber yazıyoruz. Ancak dünümüzü hatırlamak hatta hiç unutmamak gerekir.

Dünümüzü iyi idrak edebilirsek  bugün yaşananları daha kolay anlayabilir çocuklarımıza, gençlerimize, yarınlarımıza daha iyi anlatabiliriz. Unutmamak gerekir ki istikbal ezelden başlar.

Bu bağlamda ülkemizin kaderini değiştiren  olayları ve bu olayların  da başlangıcını teşkil eden 17-25 Aralık operasyonunu hatırlayalım.

Türkiye 17 -25 Aralık’ta FETÖ terör örgütünün karanlık yüzüyle tanıştı.. Bu karanlık şer çetesi  tarafından hem Hükümetimize hem ülkemize yönelik yapılanbu hain kumpas planı devreye sokuldu.

Ancak ,Türkiye büyük  devlet refleksi göstererek hemen karşılık verdi ve dönemin fetöcüözel yetkili savcıları, işadamları, bürokratları ve belediye   başkanlarının da  aralarında olduğu 96 kişi için gözaltı kararı aldındı. FETÖ cü polislerve  savcılar hızla görevden alınarak operasyonun devre dışı kalması sağlandı.

Devletimizin ve milletimizin sağlam ve basiretli duruşu  sonucunda fetö terör örgütü  büyük bir hüsrana uğratılmış ve hamd olsun ki  bu şer odakları  istediklerine ulaşamamıştır..

Bu olayla  FETÖ’nün  paralel örgütlenme ile başta siyaset , mülkiye , adliye, maliye , askeriye ve emniyet olmak üzere gizlice devletin tüm kılcal damarlarına sızdığı iyice gün yüzüne çıkmış oldu.

Rabbime şükürler olsunki bizlerin Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideri var.Buradan  Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’aşükranlarımı sunuyorum.

Bu sürecin ardından örgütle mücadeleye hız verildi.

Devlet organlarının FETÖ terör örgütünden temizlenmesi için düğmeye basıldı.

İşte Tam bu dönemde FETÖ’nün bir başka senaryosu devreye konulmak istendi.  Bu senaryo da Mit tırlarının durdurulması idi.

MİT tırlarının durdurulmasıyla eş zamanlı şekilde Türkiye’nin terör örgütlerine destek olduğu yönünde kara propaganda  çalışmaları başladı.Bu operasyon kısa süre içerisinde uluslararası medya organlarına servis edildi.Amaç uluslararası ceza mahkemesinde Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ı haksız şekilde yargılanmasının önünü açmaktı. Ama olmadı yapamadılar….

Değerli yol arkadaşlarım Ülkemizde bunlar olurken yakın coğrafyamızda da birbirinden önemli olaylar yaşandı.

Suriye’de iç savaş devam ediyordu.ABD’nin  Suriye operasyonu ve burada yaşananlar tüm coğrafyayı etkisi altına aldı. Suriye haritası değiştirilmeye başlanmış bambaşka bir hal almış ortaya IŞID ve PYD diye iki ayrı terör aktörü ortaya  çıkmıştı.

Tüm bu yaşananlardan sonra komşumuz Suriye adeta kan gölüne dönmüştü.

İçte ve dışta yaşanan tüm bu olumsuzluklara karşı milletimiz her zaman liderimiz RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN arkasında dik durdu ve hain planların devreye konulmasına izin vermedi.

Ülkemizin iç ve dış şer odaklarınca  kaosa sürüklenmek istendiği böyle bir ortamda Bakırköy teşkilatında göreve başladık. Bayrağı devralmamızdan 5 ay sonra da  7 Haziran seçimlerine girdik.

Bu seçimlerde de benzer ittifaklar yine sahnedeydi. Bir yanda HDP diğer yanda CHP heryerde işbirliği içinde olduklarını gösteriyorlardı..

Bakırköy  de bu işbirliğinin en net hissedildiği ilçelerden biri oldu.Özgürlük meydanında defalarca bu işbirliğine şahit olduk.

Ancak ne olursa olsun bizler bildiğimiz yolda canla başla çalışmaya devam ettik.Bir çatışma ortamına müsade etmedik.

Seçimlerde tüm kadrolarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze kattık. 2 ay boyunca günde 3 vekil ve 3 ayrı ekiple bıkmadan usanmadan işimizden gücümüzden ailemizden feragat ederek çalıştık.

Sandıklarımıza Sonuna Kadar Sahip Çıktık

Bakırköy’deki sandıkların tamamına HDP ‘li diye gönderilen militan ruhlu sandık görevlileriniyerleştirdiler.Seçim ortamını kaosa sürüklemeye çalıştılar . Ancak Tek bir oy  bilebizim için çok değerliydi.Asla taviz vermedik.Her şeye rağmen sandıklara sahip çıktık.

7 Haziran seçimlerinde Ak Parti olarak %40,87 oy aldık. Bakırköy’deki oy oranımız ise %19,81 oldu.O gece boynuma sarılıp ağlayan üzüntüsünü yüreğinde yaşayan arkadaşlarım bugün gibi aklımdadır.

7 haziranda aldığımız sonuç bizi tek başımıza iktidar yapmaya yetmedi.

O güne dair hafızamda kalan ve içimi sızlatan olay, seçimin ertesi günü APO bayraklarıyla Bakırköy’de konvoylar halinde dolaşan ve sevinç naraları atan HDP liler olmuştur.

O dönemde çoğu günlerde SKM binamızın önüne gelen TOMA’lar hepimizin hafızasında yer etmiştir.

Birkaç koalisyon görüşmesinden sonra Sn. Cumhurbaşkanımız liderimiz Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tekrar seçime gidiyoruz dedi. Bu süreçte içerde ve dışarıda ülkemizi kaosa sürükleyen tüm şer odakları birleşti. Ülkemizdeki terör olaylarını hızlandırdılar. Terör saldırılarında çok sayıda şehit verdik.

Artık çok iyi biliyorduk ki 1 Kasım seçimleri artık varolma savaşıydı. 7 Haziranda göstermiş olduğumuz performansın çok daha fazlasını göstermek zorundaydık. 7 Hazirandaki stratejilerimizi gözden geçirdik.Yeni stratejiler oluşturduk.Bu bilinçle tekrar tüm kadrolarımızla sahaya indik. Çok daha fazla çalıştık ve %49,5 gibi tarihi bir oy alarak tekrar iktidar olduk.

Bakırköy’deki oy oranımızı  %24’e çıkardık

Bu sonuç Bakırköy için gerçekten çok iyi bir sonuçtu.5 puan artış demek artı 9000 oy artışı demekti.Bütün mahallelerimizde oylarımızı artırdık.

Bu başarı hepimizin başarısıdır.Ak Parti Bakırköy teşkilatı her seçimde olduğu gibi 1 Kasım seçimlerindede üzerine düşeni yapmıştır ve yapmaya da devam edecektir.

Şunu belirtmek isterim ki Ak partinin kaderi ülkemizin kaderidir.

Hem teşkilatımız hem de milletimiz 1 Kasım seçimlerinde bunu göstermiş,hükümetimiz kurulmuş ve Genel Başkanımız,Cumurbaşkanımız Sn. RECEP TAYYİP ERDOĞAN liderliğinde 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için gerekli ortam sağlanmıştı.

Sadece Türkiye’nin değil ümmetin lideri olan Recep Tayyip ERDOĞAN bir kez daha ülkemizin kaderini değiştirmişti. Allah’a şükürler olsun ki böyle bir lidere sahibiz ve onun yol arkadaşlarıyız.

5 ay arayla 2 seçim yaşayan canla başla çalışan siz değerli yol arkadaşlarıma bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.Yürekten teşekkür ediyorum.

Çok değerli yol arkadaşlarım,

Hem bakırköy’e hem de partimize daha iyi hizmet edebilmek için ilk iş olarak Seçimlerden sonra İlçe binamız için yeni bir yer aramaya başladık. Uzun süren aramalardan sonra ilçe merkezimizi Bakırköy’ün en işlek ve en önemli caddelerinden biri olan İncirli caddesine taşıdık.

Yeni binamız yeni bir heyecan yarattı. Çalışmalarımızı hızlandırdık.İlçe binamızı ziyaret eden üyelerimizin sayısı her geçen gün arttı. Bakırköy’deki farklı gurupları bir araya toplamaya başladık..

Burdan bir kez daha tüm üyelerimize sesleniyorum.Bizim  şimdilik Ak Partili bir belediyemiz olmayabilir. Ancak Siz varsınız   hepiniziilçe binamıza davet ediyorum.Teşkilatımız sizlerin desteğiyle daha da güçlenecek ve Bakırköy’ü hakettiği yere taşıyacaktır.

“Tarihimizin en karanlık planlarından biri 15 Temmuz 2016’da devreye sokuldu”

Ülkemizde bunlar yaşanırken Türkiye düşmanları içte ve dışta yeni kaos planlarını devreye sokmak için fırsat kolluyorlardı..

Ve tarihimizin en karanlık planlarından biri 15 Temmuz 2016’da devreye sokuldu.

Saatler 22.’yi gösterirken FETÖ’nün ordu içinde yuvalanmış şer odakları düğmeye bastı.

Sözde Yurtta Sulh konseyi olarak adlandıran FETÖ  terör örgütü mensupları darbe için harekete geçti

FETÖ’nün güdümündeki Vatan hainleri İstanbul’da ilk olarak Boğaz köprüsünde boy gösterdiler.

Milletin Tanklarıtrafiği kapatacak şekilde köprü üzerine yerleştirildi. Bu sırada havalanan F16 lar Türkiye Büyük Millet Meclisini bombaladı. FETÖ bir yandan stratejik noktaları hedef alırken  diğer yandan kendi milletinin üzerine kurşun yağdırdı.

Gerek Türk tarihine gerek Dünya tarihine geçen bu hain darbe girişiminde bir liderlik dersi ortaya çıktı.

Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ Recep Tayyip ERDOĞAN saat 00.26 da cep telefonundan görüntülü olarak yayına bağlandı.İşteo an darbe girişiminin kırılım noktası oldu.

Tüm camilerden selalar okundu.15 Temmuz dünya tarihinde gerçekleştirilmesi güç bir destanın yazıldığı gün oldu. O gece insanlar vatan, millet ,ümmet için canını vermeye şehit olmaya hazırdı..

Bizler de Bakırköy teşkilatımız ve vatanseverlerimizle birlikte   o gece havalimanındaydık.

Kritik bir ilçe olan Bakırköy’de şehadet şerbetinden içmeye hazır bir şekilde sabaha kadar bekledik.Karanlık başlayan gece sonunda aydınlanmış  vedarbe girişimi başarılı olamamıştı.

O gece 249 Şehit verdik. 2196 vatandaşımız gazi oldu. Şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bu aziz ve kahraman millet kadınıyla erkeğiyle çoluğuyla çocuğuyla genciyle yaşlısıyla siyasi görüşü ne olursa olsun sokaklara inmiş bu vatan hainlerine geçit vermemişti.

Rabbim böyle bir geceyi bir daha yaşatmasın.

 

O gece hafızamızda kalan olaylardan biri  ise tankların altına yatacağını iddia eden KEMAL KILIÇDAROĞLU’nun Bakırköy Belediye Başkanının evinde kahve içerek sonucu beklemesi olmuştur.

Devam eden günlerde ise Başkomutanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ıntalimatıyla 26 gün boyunca her gece Bakırköy özgürlük meydanında nöbet tuttuk ve yine Başkomutanımızın emriyle nöbete nokta koyduk.

15 Temmuz darbe girişimini hiçbir zaman unutmayacağız. Biz biliyoruz ki bu süreç bitmedi.Rabbim bu hainlere fırsat vermesin.

“Türkiye için bir dönüm noktası olan 2017 yılıydı”

16 Nisan 2017 de Anayasa değişikliğini oylayacağımız tarihi referandum kararı alındı.

Bakırköy teşkilatı bu kez genel seçimlerden daha zor bir ortamda tüm kadrolarıyla anayasa değişikliğini ve başkanlık sistemini anlatmak için yine alandaydı.

Sabah 9 da programa başlayıp gece yarılarına kadar neden EVET dememiz gerektiğini defaatle anlattık.Dur durak bilmeden canla başla fedakarca çalıştık.

16 Nisan sabahı  %51,41 oy oranıyla referandum kararı EVET olarak çıkmış oldu.

Değerli arkadaşlarım, bir sözümde birlikte çalıştığım yol arkadaşlarım için..Onlar 2,5 sene gibi bir süre içinde göreve geldiğimiz günden bugüne kadar dur durak bilmeden çalıştılar. Onlarülkemizin kaderi şekillenirken tribünden seyretmek yerine alana inip canla başla mücadele ettiler.

Bu yürekli yol arkadaşlarımdan kendileri için kocaman bir alkış istiyorum.

Bu teşkilat her zaman Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın dimdik arkasında durmuştur ve durmaya devam edecektir.

Şimdi önümüzdeTürkiye’nin kaderinin şekilleneceği ve işimizin hiçte kolay olmayacağını çok iyi bildiğimiz 2019 yılında yapacağımız yerel ve genel seçimler var.

Siz değerli yol arkadaşlımla canla başla çalışmaya ve ülkemizi aydınlık yarınlara taşımaya hazırız.Türkiye RECEP TAYYİP ERDOĞAN liderliğinde her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.

“Hedefimiz Bakırköy’ü Ak Parti Belediyesi Yapmak”

Bakırköy de hizmet neredeyse yok seviyesindedir.Son dönemde Belediye Başkanı ve yardımcıları her yerde eleştirilmektedir.Her geçen gün çıta biraz daha düşmektedir. Bakırköy’ü Ak Parti Belediyesi yapmak bizim için çok önemli bir hedeftir

AK Parti Bakırköy Teşkilatı olarak bizler şimdiden stratejilerimizi oluşturmaya başladık.Hayata geçirmek istediğimiz istediğimiz çok sayıda projenin hazırlanmasında öncü olduk ve bu projelerin de takipçisi olacağız.Bu süreçte tüm dengeleri harekete geçireceğiz.Biz Bakırköylü vatandaşlarımıza diyoruz ki başkalarının dayattığı ideolojilerle kötü ortamlarda yaşamayı bırakın ve hizmetin adresi olan ak partiye gelin..

Yerel seçimlerde farklı bir sonuç alacağımıza inanıyoruz. Zafer her zaman inananların olmuştur.

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Eziyet ve zulüm gören tüm Müslümanların acılarının dinmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Tüm yol arkadaşlarıma yapmış olduğu çalışmalardan dolayı birkez daha teşekkür ederim.

Dijital Baskı
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA