SanalGazeteci.Net

web tasarım

Aysun Çelikler Kongre Konuşması, “SAYGIDEĞER DAVA ARKADAŞLARIM”

Aysun Çelikler Kongre Konuşması, “SAYGIDEĞER DAVA ARKADAŞLARIM”
Avatar
Aysun ÇELİKLER( aysub@sanalgazeteci.net )
7.685 views
03 Mayıs 2018 - 22:50

 

SAYIN  DİVAN

SAYIN GENEL BAŞKAN YARDIMCIM

SAYIN BAKANLARIM

SAYIN GRUP BAŞKAN VEKİLİM

SAYIN İL BAŞKANIM

SAYIN MİLLETVEKİLLERİM

SAYIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIM

SAYIN İLÇE BAŞKANLARIM

SAYIN BELEDİYE BAŞKANLARIM

KIYMETLİ DELEGELERİMİZ

DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIM

SAYGIDEĞER BAKIRKÖY’LÜLER

HEPİNİZİ SAYGIYLA MUHABBETLE SELAMLIYORUM.

AK PARTİ BAKIRKÖY 6. OLAĞAN KONGREMİZE HOŞ GELDİNİZ.

KONGREMİZİN ÜLKEMİZ, DAVAMIZ VE BAKIRKÖY’ÜMÜZ İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI ALLAH’TAN NİYAZ EDİYORUM.

SAYGIDEĞER DAVA ARKADAŞLARIM;

YAKLAŞIK 3.5 SENE ÖNCE 20 ARALIK 2014’TE AK PARTİ BAKIRKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ DEVRALDIM. BU GÖREVİ TAŞIMAK, DAVAMIZ VE ÜLKEMİZ İÇİN HİZMET ETMEK, CUMHURBAŞKANIMIZ VE GENEL BAŞKANIMIZ SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ IN LİDERLİĞİNDE BU DAVADA BİR NEFER OLMAK GÖREVLERİN EN ONURLUSUDUR.

BİZİM SEVDAMIZ MAKAM KOLTUK SEVDASI DEĞİL BU AZİZ VATANA HİZMET ETME SEVDASIDIR. HER ZAMANDA BÖYLE OLACAKTIR.

HAMDOLSUN Kİ BİZLER ÖYLE KUTLU BİR DAVA YA HİZMET EDİYORUZ Kİ.. BİZİM DAVAMIZ MEMLEKET DAVASI.. BİZİM DAVAMIZ MAZLUMLARI SEVİNDİRME DAVASI.

“DAVAMIZ HAKSIZLIĞA UĞRAYANLARIN HAKKINI SAVUNMA DAVASI.”

“BİZİM DAVAMIZ TÜRKİYE DAVASI”

ALLAH BİZLERE ÖYLE BİR DÖNEMDE GÖREV YAPMAYI NASİP ETTİ Kİ BU SÜREÇTE KAH HAİNLERİ , MEMLEKET DÜŞMANLARINI KAH İÇTEN İÇE AĞLARINI ÖRMEYE ÇALIŞAN DARBE SEVDALILARINI GÖRDÜK.

İHANETİ, İKİYÜZLÜLÜĞÜ, ARKADAN HANÇERLEMEK İSTEYENLERİ TANIDIK.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNDE TEŞKİLATIMIZLA BİRLİKTE HAVALİMANINDA BEKLERKEN HAİN FETÖ VE DESTEKÇİLERİNE GEÇİT VERMEMEK İÇİN ŞEHADET ŞERBETİ İÇMEYİ GÖZE ALAN VATAN SEVDALILARINI GÖRDÜK. 

BU SÜREÇTE YILMAYAN, YIKILMAYAN, DİK DURAN BİR LİDER, CUMHURBAŞKANIMIZ SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE ÜLKESİ İÇİN CANINI VERMEKTEN ÇEKİNMEYEN KAHRAMAN VATAN EVLATLARINI GÖRDÜK.

ÇOK BEDEL ÖDEDİK, ŞEHİTLER VERDİK, GAZİLERİMİZ OLDU ANCAK ŞANLI BAYRAĞIMIZ ÜLKE SEMALARINDA HEP DALGALANDI VE DALGALANMAYA DA DEVAM EDECEK.

                ÇOK DEĞERLİ YOL ARKADAŞLARIM;

ÜLKEMİZİN İÇ VE DIŞ ŞER ODAKLARINCA KAOSA SÜRÜKLENMEK İSTENDİĞİ BÖYLE BİR ORTAMDA BİZDE SİYASETİN ÇOK ZOR VE ÇETİN YAPILDIĞI BAKIRKÖY İLÇEMİZDE GÖREVE BAŞLADIK.

GÖREVE GELDİKTEN SADECE 5 AY SONRA ÖNCE 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNE DAHA SONRA DA 1 KASIM SEÇİMLERİNE GİRDİK. HER İKİ SEÇİMDE DE TEŞKİLATIMIZIN HER KADEMESİYLE GECEMİZİ

GÜNDÜZÜMÜZE KATARAK ÇALIŞTIK. SİYASİ ENSTRÜMANLARIN FARKLI İŞLEDİĞİ BAKIRKÖY İLÇEMİZDE MORALİMİZİ VE MOTİVASYONUMUZU HEP EN YUKARDA TUTTUK.

SANDIKLARIMIZA SONUNA KADAR SAHİP ÇIKTIK.

BAKIRKÖY’ÜN SOKAKLARINI ADIM ADIM GEZDİK. BÜTÜN BU ÇALIŞMALARIMIZIN SONUCUNDA 1 KASIM SEÇİMLERİNDE OYLARIMIZI BAKIRKÖY’DE %5 ARTTIRDIK.

GÖREVE GELDİKTEN SONRA İLÇE BİNAMIZI TAŞIMAK BİZİM EN BÜYÜK HEDEFLERİMİZDEN BİRİYDİ. MEŞAKKATLİ BİR SÜREÇTEN SONRA İLÇE BİNAMIZI BAKIRKÖY’ÜN EN İŞLEK CADDESİNE TAŞIDIK VE ÇALIŞMALARIMIZA HIZ VERDİK.BU VESİLEYLE PARTİMİZİN MİSYONUNU YENİ YÜZLERE ANLATMAYA BAŞLADIK.

TÜM BU ÇALIŞMALAR DEVAM EDERKEN YERELE DÖNÜK ÇALIŞMALARIMIZI HİÇ İHMAL ETMEDİK. BAKIRKÖY İÇİN PROJELER ÜRETTİK VE TAKİBİNİ YAPTIK.

YİNE ÜLKEMİZ KADERİNİ DEĞİŞTİREN REFERANDUMU BAKIRKÖY İLÇEMİZDE ÇOK ZOR VE GERGİN BİR ORTAMDA YAŞADIK. BAKIRKÖY ÖZGÜRLÜK MEYDANINDA ÇADIRIMIZDA ÇALIŞMA YAPARKEN HER GÜN ORAYA GELEREK BİZLERİ KIŞKIRTMAYA ÇALIŞIP KAVGA ÇIKARMAK İSTEYEN MARJİNAL GRUPLARA ASLA FIRSAT VERMEDİK.

TÜM BU ÇALIŞMALAR SIRASINDA BİRLİKTE  YOL YÜRÜDÜĞÜMÜZ,TÜM İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZE, ,İLÇE KADIN KOLLARI  VE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARIMIZLA BİRLİKTE YÖNETİMLERİNE, 3 KADEME MAHALLE BAŞKANLARIMIZA,MECLİS ÜYELERIMIZE,KOMISYONLARİMİZA, SANDIK YÖNETİMLERİMİZE,

TÜM İLÇE ÇALIŞANLARIMIZA KATKILARINDAN VE GÖSTERMİŞ OLDUKLARI ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM VE HER BİRİNDEN HELALLİK İSTİYORUM. BENDE HER BİRİNE HAKKIMI HELAL EDİYORUM.

BİZDEN ÖNCEKİ DÖNEMLERDE GÖREV ALMIŞ, BAŞTA İLÇE BAŞKANLARIMIZ OLMAK ÜZERE TÜM TEŞKİLAT MENSUPLARIMIZADA TEŞEKKÜR EDİYORUM VE ŞÜKRANALARIMI SUNUYORUM.

BUGÜNE KADAR BU DAVAYA HİZMET ETMİŞ OLAN VE MAALESEF BUGÜN AHİRETE İRTİHAL ETMİŞ OLAN TEŞKİLAT MENSUPLARIMIZA DA YÜCE RABB’İMDEN RAHMET DİLİYOR, KENDİLERİNİN EMANETLERİNE VE HATIRALARINA DA SONUNA KADAR SAHİP ÇIKACAĞIMIZI İFADE ETMEK İSTİYORUM.

BİZLER BU ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDERKEN VATAN VE BAYRAK UĞRUNA CANI PAHASINA MÜCADELE ETMİŞ KAHRAMAN ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİ DE ASLA UNUTMAYACAK, EMANETLERİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ.

BU VESİLEYLE TÜM AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYOR, GAZİLERİMİZE DE SAĞLIK DOLU HAYIRLI BİR ÖMÜR DİLİYORUM.

ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN GELECEĞİ, ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN GÖSTERMİŞ OLDUKLARI FEDAKARLIKLAR LA DAHA GÜÇLÜ TEMELLER ÜZERİNDE YÜKSELMEYE DEVAM EDECEKTİR.

DEĞERLİ YOL ARKADAŞLARIM BİZİM BAKIRKÖY’DEKİ SEVDAMIZ VE HEDEFİMİZ YEREL SEÇİMLERDE BAKIRKÖY’Ü AK PARTİ BELEDİYESİ YAPMAKTIR.

DOĞRU STRATEJİLERLE YEREL SEÇİMLERDE BURADAKİ DENGELERİN DEĞİŞECEĞİNE TÜM KALBİMLE İNANIYORUM. BUNUN İÇİN BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE BİR BAKIRKÖYLÜ OLARAK ÜZERİME DÜŞEN NE GÖREV VARSA YAPMAYA HAZIR OLDUĞUMU İFADE ETMEK İSTİYORUM.

“HER VEDA YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR.” VE İÇİNDE BİRAZ HÜZÜN BARINDIRIR. SİYASETTE BAYRAĞI DEVRALMAK GİBİ DEVRETMEK DE DOĞAL BİR SÜREÇTİR.  BU BİR AK PARTİ GELENEĞİDİR. BAYRAĞI DEVREDEN BAYRAĞA DEVRALAN İLE EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE KUTSAL YÜRÜYÜŞÜN BAŞKA ETAPLARINDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEKTİR.

SÖZLERİME BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERİMLE SON VERİRKEN BU NEZİH ORTAMDA VE GÜZEL DUYGULAR İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ 6. OLAĞAN İLÇE KONGREMİZİN BAKIRKÖY’ÜMÜZE VE PARTİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM. SEÇİLECEK OLAN İLÇE BAŞKANIMIZ SN. TÜLİN MAZLUOĞLU KESTANE VE YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLİYORUM. TÜM SİYASİ BÜYÜKLERİME VE SİZ DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIMA BUGÜN BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADIĞINIZ VE KONGREMİZE KATILDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİZİ VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUM.

GÖREV SÜREM BOYUNCA BİZE HER ZAMAN DESTEK OLAN, İL BAŞKANIMIZA VE YÖNETİM KURULUNA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

BİZLER BU DAVANIN NEFERLERİ OLARAK CUMHURBAŞKANIMIZ VE GENEL BAŞKANIMIZ SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN LİDERLİĞİNDE 2023,2053 VE 2071 HEDEFLERİMİZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE BU AZİZ MİLLET İÇİN HİZMET ETMEYE VE VATANIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ. ALLAH BİRLİĞİMİZİ, DİRLİĞİMİZİ KARDEŞLİĞİMİZİ İLELEBET PAYİDAR ETSİN DİYORUM. ALLAH’A EMANET OLUN. SAYGILARIMLA..

Aysun Çelikler
1 NiSAN 2018

 

 

Sitemiz İhlas Haber Ajansı (İHA) abonesidir İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm haberler, SanalGazeteci.net editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen İhlas Haber Ajansı (İHA) dır.

izmir escort