SanalGazeteci.Net

web tasarım

BAHGİDER , Tanışma Ve Kaynaşma Kahvaltısı Gerçeleştirdi

BAHGİDER , Tanışma Ve Kaynaşma Kahvaltısı Gerçeleştirdi
116 views
04 Kasım 2018 - 16:57
reklam

Bahçelievler Giresunlular Derneği, Karadeniz STK dernekleri ve basın mensuplarını kahvaltı programında bir araya getirdi.

Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltıya AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Hasan Turan’ın yanı sıra Bahçelievler Kaymakamı İlker Arıkan, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ve çok sayıda Karadenizli STK temsilci dernek başkanları, bürokratlar, siyasiler ve muhtarlar katıldı.

Emine Yıldırım, Birlik ve Beraberliğe Vurgu Yaptı

Programın açılış konuşmasını yapan BAGİDER Başkanı Emine Yıldırım şunları söyledi: “Memleketlerinden İstanbul’a göç eden insanların yaşadığı bir takım sıkıntılar mevcut.  Bu sıkıntıların üstesinden gelebilmek için Bahçelievler’imizin önde gelen isimleri ile bir araya gelelim istedik. Ortaya çıkan sorunları ancak birlikte aşabiliriz. Teşhisi erkenden koyabilirsek, topluma fayda sağlamış oluruz. Dernekler olarak görevimizi yerine getirmiş sayılırız.” Başkan Yıldırım, tüm katılımcılara davete icap ettikleri için ayrıca teşekkür etti.

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Hasan Turan, Bahçelievler Kaymakamı İlker Arıkan ve Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’da günün anlamına binaen birer konuşma yaptılar.

Konuşmalardan sonra anı olarak toplu fotoğraf çekimi yapılmasının ardından program sona erdi.

Haber & Foto: Bilal Can Karabulutoğlu

Sitemiz İhlas Haber Ajansı (İHA) abonesidir İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm haberler, SanalGazeteci.net editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen İhlas Haber Ajansı (İHA) dır.