SanalGazeteci.Net

web tasarım

BİR OLMA, BİRLİK OLMA ZAMANI…

BİR OLMA, BİRLİK OLMA ZAMANI…
Avatar
Mikrofon Delisi( mikrofondelisi@sanalgazeteci.net )
11.757 views
18 Nisan 2019 - 15:23

Şahsen bunu yaşamış bir kardeşiniz olarak dün akşamdan deri düşünüyorum ve şu karara vardım;

Aklıma bilge büyüğümüz Şems-i Tebriz’i nin şu sözleri geliyor
“Olmadı diye sızlandığın duaya, gün gelir olmadı diye şükredersin.”

Öncelikle Şu Anlık Seçimi Resmi Olarak Kaybetmedik

Kaybetmenin sadece “Kayıp”olarak algılanmasın, bunun kazanımları bile kazanmaktan daha ötesinde bir geleceğe yönelik “Gerçeği Görme” olarak algılanmamalı.
İnsan iki türlü olaylarda aldıkları kararlar ile geleceğe emin adımlarla yürür.
1. Zor durumda kimlerin yanında olduğunu görürsün
2. Seni bu duruma koyanları ASLA unutmaz ve kendi etrafında (y mış) kişileri temizlersin , çıkan sonuç paha biçilmez bir Ders niteliğindedir.

Şimdi bizim yapmamız gereken Cumhurbaşkanımız, Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın etrafında toplanıp daha Sımsıkı şekilde bir arada olup kenetlenmek.

Haşere, bizden gibi geçinenleri tespit edip ayıklamak ve sabırla süreci gözlemeyip çıkardığımız dersleri uygulayıp yeni bir başlangıç ile Özümüze Dönmek…
Unutulmalarıdır ki Kibir e, Güç e, Mevki Makamını her şeyini AK Parti’miz sayesinde ulaşanlar bu yolda AYRIMSIZ herkes ile kucaklaşıp BİR OLMA, BİRLİK OLMA ZAMANI…

Saygılarımla

Sitemiz İhlas Haber Ajansı (İHA) abonesidir İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm haberler, SanalGazeteci.net editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen İhlas Haber Ajansı (İHA) dır.

izmir escort