Haftaya Damgasını Vuracak Göksel Etki | SanalGazeteci.NetSanalGazeteci.Net

2 Mart 2021 - 23:59

Haftaya Damgasını Vuracak Göksel Etki

Haftaya Damgasını Vuracak Göksel Etki
Son Güncelleme :

16 Şubat 2021 - 17:08

Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem, 17 Şubat Çarşamba günü kesinleşecek olan Uranüs Satürn Karesi ile birlikte statü ve koşullarda yeni yapılandırmaların kaçınılmaz olduğunu söyledi. Eriçdem, haftaya damgasını vuracak göksel etkinin yüksek ivmeyle hızlı hareket etme enerjisini açığa çıkarttığını kaydetti.

Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem, 17 Şubat Çarşamba günü kesinleşecek olan Uranüs Satürn Karesi ile birlikte statü ve koşullarda yeni yapılandırmaların kaçınılmaz olduğunu söyledi. Eriçdem, haftaya damgasını vuracak göksel etkinin yüksek ivmeyle hızlı hareket etme enerjisini açığa çıkarttığını kaydetti.

Uranyen Astrolog Eriçdem, “ Satürnyen enerji ile uzun zamandır içinde bulunduğumuz statü veya koşullarda ciddi çalkantılar yaşanması sonucu, kaçınılmaz olarak yeni yapılandırmalar içine girmek anlamına geliyor. Şimdi zaman ve mekanda yeni bir yolculuk arifesinde olduğunuzu
bilmelisiniz. Hayatlar bir daha geri dönüşü olmamak üzere değişiyor, yepyeni ve daha önce hiç denenmemiş deneyimlere kapı açılıyor” dedi.

Beş gezegen Güneş’e eşlik edecek

Bu hafta sonu ve önümüzdeki hafta sonuna kadar nispeten sessiz ilerleyeceğimizin altını çizen Eriçdem, “ Merkür retrosuyla beraber,
Kova burcundaki Venüs, Jüpiter, Satürn dahil olmak üzere toplamda beş gezegen Güneş’e eşlik edecek. Mars ve Uranüs’ün Boğa burcundaki geçişleri, Boğa gibi sabit düzenden hoşlanan bir burç ile Kova gibi  sıra dışılığı ile tanınan burcun birbiriyle sürtüşmesi demek oluyor.” İfadelerini kullandı.

Satürn ve Uranüs arasındaki etkileşimler

Satürn ile Uranüs arasında toplamda 2021 yılı içinde üç kere etkileşim olacağını kaydeden Eriçdem, “ Bunlardan ilki önümüzdeki hafta, diğerleri ise Haziran ve Aralık aylarında. Bu iki büyük gezegenin zıtlaşmasında meydan, ikna olmaz, inatçı ve kendini değiştirmektense acı sona razı olan bir enerjiyle, sarsıcı, kırıp döken ve değişim rüzgarlarıyla zorlayan enerji arasındaki gelgitler oluşacaktır. Bu noktada Satürn aslında Kova burcunun geleneksel yöneticisi olarak sağlam ve uyumlu şeyler inşa ettiğimizde değişimi kontrol edebileceğimizin altını çiziyor.” İfadelerini kullandı.

İki zıt enerji “Aynı anda çalan iki farklı müzik”

Uranyen Astrolog Eriçdem, doğum haritalarındaki Kova ve Boğa burcunda gezegeni olanların bu iki alanda yeni bir yöntemi hayatlarına getirmek zorunda kalacaklarını kaydetti. Geleneksel olarak bu iki zıt enerjiyi “aynı anda çalan iki farklı müzik” gibi düşünmek gerektiğini hatırlatan Eriçdem, “ Müziklerden biri çok yüksel volümlü, teknolojik müzik aletleriyle yapılan müzikken, diğeri tamamen geleneksel müzik aletleri veya sadece ses telleri kullanılarak yapılan müzik gibidir. Birinin sesinin doğal olarak daha çok çıkması diğerinin sesinin arada kaybolması anlamına gelebilir. Sonuçta iki farklı müzik tonunu birbirine göre ayarlayarak ortaya son derece sıra dışı ve fakat bir o kadar da güzel bir müzik çıkartmak için uğraşmalıyız.” Dedi.

Göksel dinamikler bizi yeniliğe zorluyor

Gezegenlerin yarattığı gerilimden harika şeylerin doğması her zaman muhtemel olduğunun altını çizen Eriçcem, “Burada ayarlanması gereken ana konu ve işin püf noktası sizi iki farklı yöne çeken, hayatınızın her iki alanı için de bilinçli olarak ayrı iki zaman dilimi ayırmaktır.  İki alandan sadece birini tercih ederseniz, hayatınızın diğer alanında da vücut bulması gereken ve eşit derecede önemli olan bir alanda açık vermiş olacaksınız ve açık veren alan her zaman kendisini daha yoğun hissettirecektir. Bu noktada mantıklı ve rasyonel olarak dönüşümlü ayarlamalar yapmak sağlıklı olabilir.  İşlerin yürümesi için tam anlamıyla kendinizi ikiye bölmek zorunda hissedebilirsiniz.  İmkânsız seçimlerle karşı karşıya olduğunuzu hissedebilirsiniz. Güzel olan şey şu ki, gezegenlerin yarattığı gerilimden harika şeylerin doğması her zaman muhtemeldir. Çünkü göksel dinamikler bizi yeniliğe zorluyorlar. Bizi en çok zorlayan şey kendimizi değiştirmek zorunda olduğumuzu fark etmek olacaktır. İşte bu noktada Mars Boğa devreye giriyor ve iradenin önemi bir kere daha hatırlatılıyor. Sürekli tekâmül etme kaderi olan bir ruh varlığı bilinciyle hareket ettiğimizde, gökyüzünün bize aslında en güzel şekilde hizmet ettiğini idrak edebiliriz.” Değerlendirmesinde bulundu.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al