SanalGazeteci.Net

web tasarım

Türkiye oy hırsızlığında ötesinde 15 Temmuz’un devamı bir kumpasla karşı karşıyadır

Türkiye oy hırsızlığında ötesinde 15 Temmuz’un devamı bir kumpasla karşı karşıyadır
Avatar
Metin KÜLÜNK( metin@sanalgazeteci.net )
6.401 views
03 Nisan 2019 - 8:11
reklam

Seçim bahanesiyle ülkemiz üzerinde kirli bir akıl ameliyat yapmak istemektedir. Bu ameliyatta neşter Ekrem İmamoğlu’dur. Eylem ve açıklamaları tam bir FETÖ aklı ve taktiğidir.

Bugün Atatürk ve Anıtkabir üzerinden Türk Milleti’ne karşı skandal bir zihin harbi operasyonu gerçekleştirilmiştir. Bu operasyon insanımızı değerlerimiz üzerinden kutuplaştırma ve asıl hedefe ulaşmayı sağlayacak kaos yolunu açma operasyonudur.

Anıtkabir vakası skandaldır. Yetkisi olmayan bir imzayı kullanmak suçtur. Anıtkabir defterine yazılacaklar önceden komutanlığa bildirilir. Askerlerimiz yetki gaspını görüp talebi reddediyorlar? İmamoğlu yalan söyleyerek bu ülkenin vatansever askerlerini de kumpasa getiriyor.

Türkiye’de durumu net binlerce belediye başkanı varken neden sadece durumu muğlak E. İmamoğlu Anıtkabir’i ziyaret etmiştir? Ankara’da bir sürü yeni seçilen başkan var iken neden onlar değil de İmamoğlu İstanbul’dan kalkıp Anıtkabir’e gitmiştir? Bu gösterinin amacı nedir?

Sayın Binali Yıldırım, gerekli açıklamayı yapıp kenara çekilmiş ve sesiz sakin sürecin tamamlanmasını beklemektedir. E. İmamoğlu ise bir zihin harbi operasyonu yürütmektedir. Bu operasyon kirli bir aklın ürünüdür. Ülkemizi farklı mecralara taşıma aklıdır. Oyunu görüyoruz!!!

E. İmamoğlu “Böyle bir adam değilim. Amacım ülkeyi kaosa sürüklemek değil, Truva Atı değilim” diyebiliyorsa, sessiz ve sakin süreci beklemesi gerekmiyor mu? Ankara’da da sandıklara itirazlar var. Sayın Özhaseki ve Sayın Yavaş sessiz sakin süreci bekliyorlar.

E. İmamoğlu’na ne oluyor ki süreci beklemek yerine yalanlar üretiyor, algı operasyonları çekiyor. CHP’nin yurtsever tabanı sormayacak mı? Kardeşim herkes sessizce süreci beklerken sen neden beklemiyorsun? Neden tel tel terliyorsun?

Şimdi bu ülkenin tüm yurtseverlerini, ülkesini vatanını milletini seven, Kuvva-i Milliyecileri, gazetecileri, CHP’liler başta olmak üzere tüm diğer partilerin mensuplarını şu soruyu E. İmamoğlu’na sormaya çağırıyorum: “Askerimizi ve milletimizi neden aldattın? Amacın ne?”

Ve son olarak şu soruları sormalıyız: Eyyy E. İmamoğlu okyanus ötesinin Truva Atı mısın? İstanbul’da ki seçim işinin sonucunu sokağa dönük bir kaosa mı taşımak istiyorsun? Bu ülkeyi NATO merkezli bir müdahale ve darbeye açık hale mi getirmek istiyorsun?

Bize göre bunları yapmaya çalışıyorsun ama bil ki ne bu devlet, ne bu millet senin bu oyunlarına fırsat vermeyecektir. Vatanını milletini seven 82 milyon fert bu kirli ABD işgal planına dur diyecek, ülkemizin Venezuela, Mısır haline getirilmesine de izin vermeyecektir.

Sitemiz İhlas Haber Ajansı (İHA) abonesidir İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm haberler, SanalGazeteci.net editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen İhlas Haber Ajansı (İHA) dır.